Bezpłatne TRE®

Lista osób w trakcie szkolenia, które oferują bezpłatne sesje TRE® jest ciągle aktualizowana. Jeżeli nie znalazłeś osoby w swoim regionie, napisz do nas! 

Jeśli jesteś osobą w trakcie szkolenia i chciałbyś być na liście, napisz do nas tym bardziej 🙂

 

Zdjęcie:Imię i nazwisko:Miasto:Adres e-mail:Telefon:Opis:
Martyna SzwintaSzczecin/Stargardmartynaszwinta@gazeta.pl513945696Powadzę bezpłatne sesje TRE w Szczecinie i Stargardzie oraz bezpłatne sesje TRE w towarzystwie koni w prowadzonej przez siebie Stajni Hipoterapeutycznej. Miejscu, które nieustannie zmienia się wraz ze mną i staje przestrzenią dla szeroko pojętego rozwoju i zmiany w asyście koni. Również w oparciu o metodę Horse Assisted Education, która daje możliwość doświadczania siebie w relacji z końmi.
Elżbieta Barańska-ZimnaJaworebaranska.zimna@gmail.com691621522W październiku 2018 r. ukończyłam certyfikowane szkolenie TRE w Warszawie pod
kierunkiem Joanny Wołoszczuk. Moje zainteresowania pracy z ciałem, mają źródło w
obserwacji pacjentów, którą poczyniłam w ramach prowadzonych przeze mnie ćwiczeń
psychofizycznych, w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze.
Z wykształcenia jestem psychologiem, terapeutą uzależnień, nauczycielem dyplomowanym.
Ukończyłam AWF we Wrocławiu, Uniwersytet SWPS o specjalności psychologia kliniczna,
Szkołę Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze. Aktualnie kształcę się ośrodku
akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne - Wrocławskiej Fundacji
Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.
Wiola KociszewskaWarszawawiolettakociszewska@yahoo.com604070790Jestem dyplomowanym psychologiem klinicznym a moja praca dyplomowa dotyczyła badan nad stresem chronicznym i wypaleniem. Jestem tez praktykiem TRE i wiem, ze łącząc wiedzę psychologa i doświadczenie z TRE można nauczyć się, jak poradzić sobie samemu, gdy stres lub trauma zaczyna panować nad naszym życiem i ciałem. Zapraszam do wspólnej pracy nad Twoim uwalnianiem się od stresu.
Małgorzata ŚlusarczykPruszków/Warszawamalgorzata.slusarczyk@gmail.com508071769Od 3 lat interesuję się pracą z ciałem. Od początku tego roku jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia TRE®. Chcę się również szkolić w nurcie Analizy Bioenergetycznej.
Obecnie Prezes Polskiego Stowarzyszenia TRE®.
Katarzyna MałeckaKatowicekasia_malecka@poczta.onet.pl668343065Członek Polskiego Stowarzyszenia TRE®.
W trakcie certyfikacji TRE®. Od 18 lat nauczyciel matematyki w gimnazjum. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną i studia podyplomowe w zakresie edukacji i rewalidacji osób ze spektrum autyzmu. Mama 21 letniego Kacpra.
Anna KaziówWrocław/Smolecannakaziow@gmail.com601926388* coach oddechu
* terapeuta ustawień systemowych
* terapeuta pracy pojednaniowej wg Jiriny Prekop
* kursantka metody NARM
* studentka Psychobiologii Zdrowia
* provider TRE w procesie certyfikacji

Mama dwóch nastolatek:)
Edyta Płaskonka-PruszakToruń/Bydgoszczkontakt@tcde-centrumharmonii.pl
lub edyta.plaskonka@gmail.com
608279750Z wykształcenia jestem ekonomistą kultury, ponadto nauczycielem, instruktorem tańca o specjalności taniec ludowy.
Z zamiłowania i zainteresowań poszukuję więzi i powiązań między ciałem a emocjami i ich wzajemnym wpływem na jakość życia. Stąd też testowanie mojego potencjału psychofizycznego od ruchu w tańcu ludowym i współczesnym, hatha jogi, ćwiczeń TRE® po jogę (gimnastykę) słowiańską kobiet.
Beata KrokowskaKrakówbeata.krokowska@gmail.com503737464Certyfikowana instruktorka jogi, jogi Nidry, bodyART, psycholog, w trakcie szkolenia certyfikacyjnego TRE. W obszarze pracy z ciałem specjalizuje się w technikach redukujących napięcie, stres, relaksacyjnych oraz zwiększających świadomość ciała.
Eliza CzyżewskaSzczawnica / Nowy Sącz / Nowy Targeliza.czyzewska@gmail.com695730960Psycholog, psycholog sportu, w trakcie certyfikowanego szkolenia TRE, organizatorka wydarzeń sportowych.