Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

[WARSZAWA] WARSZTAT OTWARTY TRE® BY ORIGIN 11.06.2020

Czerwiec 11 @ 10:00 - 18:30

“Taki dzień się zdarza raz…” Fragmentem tekstu ze starej piosenki chcemy Was zachęcić do spotkania z twórcą nowatorskiej metody pozwalającej na pozbycie się stresu i napięć w ciele – dr Davidem Bercelim.

Dla osób zainteresowanych rozwojem własnym i poszukiwaniem alternatywnych metod pomagania sobie to niesłychana okazja. Osobiście będzie można poznać znakomitego człowieka i doświadczyć na własnym ciele dobrodziejstwa działania TRE®. 

Metoda TRE® znana już na świecie dzięki Davidowi od ponad 25 lat w Polsce również zdobywa wielbicieli i propagatorów. Mamy już ponad 100 TRE® Providerów! Prezentowana w polskiej telewizji i prasie, dociera do wielu środowisk i dowodzi swojej ogromnej skuteczności jako element codziennej higieny psychicznej i fizycznej. Przez profesjonalistów zaś, jest ceniona jako potężne narzędzie uzupełniające w pracy terapeutycznej, które ją wspiera i pogłębia. Dużo więcej na temat korzyści wynikających z TRE® można przeczytać w wywiadzie z Davidem: “Przejść swój Rubikon”

Jest to warsztat otwarty, ale warto sprawdzić, czy również dla Ciebie.
TRE® jest metodą naturalną i bezpieczną tak jak taniec i każda aktywność fizyczna. Warto jednak, uwzględnić swój stan kondycji i poznać przeciwskazania do jej stosowania. Są to:

Zaburzenia:
Pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje)

Ograniczenia fizyczne i fizjologiczne:
Złamania kości
Nadwyrężenia i skręcenia stawów
Stany pooperacyjne
Hypo / Hiperglikemia

Padaczka
Ciąża

Schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie:
Psychozy
Głęboka depresja
Schizofrenia

Osobom, które mają fizyczne lub psychiczne/psychiatryczne dolegliwości lub złożoną historię urazów polecamy skorzystanie z konsultacji z lekarzem przed zgłoszeniem się na warsztat.


Ważne informacje
Metoda TRE® stworzona została przez dr Davida Berceli. Nazwa i prawo do korzystania z niej dla potrzeb komercyjnych są chronione prawem. Aby móc z niej korzystać w pracy z innymi konieczne jest ukończenie odpowiedniego szkolenia i uzyskania certyfikatu – uczestnictwo w warsztacie z dr Davidem Bercelim będzie dobrym początkiem, ale nie zastąpi certyfikacji.

TRE® jest metodą pracy z ciałem, nie jest terapią.  Nie ma na celu diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Korzyści ze stosowania TRE® mogą się różnić u poszczególnych osób. Nie udzielamy żadnych gwarancji dosłownych ani domniemanych.

Środki ostrożności
TRE® to bezpieczna i skuteczna technika uwalniania stresu dla większości ludzi. Proces TRE® nie powinien być jednak stosowany jako substytut procedur o charakterze medycznym lub psychoterapeutycznym.


Wszystkie powyższe informacje mają na celu zadbanie o to, żeby udział w Warsztacie “TRE® by Origin” przyniósł Ci jak najwięcej korzyści.

Jeśli znasz osoby, które mają podobne zainteresowania do Twoich i sądzisz, że mogłyby chcieć uczestniczyć w tym wydarzeniu – przekaż tę informację dalej.

Przed przyjazdem na Warsztat wyślemy Ci jeszcze kilka dodatkowych informacji. Pamiętaj, aby zachować paragon lub fakturę, którą od nas dostaniesz. Będzie to Twój bilet wstępu na Warsztat.

 

LINK REJESTRACYJNY

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły

Data:
Czerwiec 11
Czas:
10:00 - 18:30
Wydarzenia Category:
Strona internetowa:
http://tre-polska.pl/trebo2020/

Organizator

Elżbieta Pakoca
Strona internetowa:
www.tre-polska.pl

Miejsce

Sangate Hotel
ul. Komitetu Obrony Robotników 32
Warszawa, Polska
+ Google Map