TRE® w mediach

TRE® w mediach

[GAZETA WYBORCZA] „Niech zadrżą wszystkie mięśnie”

W dniu dzisiejszym w Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad Ewy Tomkowskiej z Lucyną Kostkowską, TRE® Providerem pt.  „(…) Zestaw ćwiczeń TRE® przypomina ciału, że drżenie jest dobre i możemy sobie na nie pozwolić. A tym samym uwolnić zbyt duże napięcie, zatrzymane emocje i stres.” „(…) […]

0 komentarzy

[Dzień Dobry TVN] TRE® receptą na stres

O tym czym jest TRE®, w jaki sposób wygląda sesja, a także o zaletach ćwiczeń można było posłuchać dziś w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu.

0 komentarzy

[kobieta.pl] Ćwiczenia, które potrafią zdziałać cuda! Czym jest TRE®?

Trudno uwierzyć, że kilka prostych ćwiczeń może spowodować, że będziemy bardziej zrelaksowani, spokojni, a męczące dolegliwości bólowe ustąpią. My też nie mogłyśmy w to uwierzyć, dopóki nie poznałyśmy TRE®!…. Zapraszamy na wywiad z TRE® Providerem Lucyną Kostkowską.  czytaj więcej >>

0 komentarzy

[Puls Biznesu] Twoje ciało może wskazać ci drogę do równowagi

„Stres to duży problem społeczny i zawodowy, którego nie powinno się ignorować. Jak zatem odzyskać zdrowie, energię i spokój Serce zaczyna bić szybciej. Wzrasta ciśnienie i stężenie cukru we krwi. Mięśnie się napinają. Trawienie jest wolniejsze. Przez głowę z zawrotną szybkością przelatują czarne wizje przyszłości. Kiedy dzieje się […]

0 komentarzy

[FOCUS] 8 prostych ćwiczeń, które pomagają w bólu, depresji, bezsenności.

„Trudno uwierzyć, że istnieje osiem prostych ćwiczeń, które mogą pomóc przy różnych dolegliwościach bólowych, depresji, bezsenności i chorobach psychosomatycznych. Są proste i może je zrobić niemal każdy.”

0 komentarzy

[TVP] TRE® ponownie w telewizji!

Za sprawą Joanny Wołoszczuk (Trener TRE® w Polsce) oraz Łukasza Kaczmarka (TRE® Provider) znów zrobiło się głośno o metodzie TRE®.

0 komentarzy

[TVN] Czym jest metoda TRE®

„Ze stresem można sobie radzić na bardzo wiele sposób. Jednym z nich jest metoda TRE, opracowana przez dra Davida Berceli. 

0 komentarzy

[TVN] O metodzie TRE® w programie 36,6 TVN

Metoda TRE® na szklanym ekranie! Prowadząca program „36,6”, Ewa Drzyzga, poddała się ćwiczeniom TRE®. Sesję poprowadziła Lucyna Kostkowska, TRE® Provider.

0 komentarzy